Жорстока правда

без цензури, без моралі і табу - тільки правда


juta

Інформація про депутатів ЛМР зникла якраз напередодні терміну річних звітів

Є у Львівської міської ради офіційний сайт. У львівських владних колах цей сайт, здебільшого, асоціюють з чинним мером Андрієм Садовим та виконавчими органами ЛМР. Саме тому депутати ще попереднього скликання постійно нили, що їм потрібен власний сайт.

Таким чином, у Львові з’явився вже сайт депутатів Львівської міської ради. Чудовий сайт з великою кількістю цікавої інформації. Наприклад, саме на цьому сайті можна переглянути результати голосування депутатів, проекти ухвал. Також, на цьому сайті донедавна лежала у відкритому доступі чудова статистична інформація про кожного депутата: кількість проведених зустрічей з виборцями, кількість депутатських звернень та запитів, активність по роботі у депутатських комісіях. Одним словом, оперуючи інформацією тільки на цьому одному сайті можна, за деякий час, скласти повноцінну картину про кожного депутата окремо та про кожну фракцію в цілому у ЛМР.

І ось більшість цієї інформації зникла. Її просто не стало. Лиш висить порожня сторінка депутатів.
  • Ну і що тут дивного? - запитаєте ви.
  • А то нічого, що ця інформація зникла якраз напередодні дати першого року діяльності новообраної ради. Саме в цей період, коли тема депутатських звітів як ніколи актуальна. Купу журналістів, громадських діячів та політологів хочуть самостійно проаналізувати та зробити висновки про результативність роботи народних обранців. Та нема з чого.
Без відповіді залишились наші інформаційні запити (як і запити КВУ, наскільки мені відомо). З 90 депутатів на інформаційні запити відповіло троє!!! При чому, не відповів жоден з тих (не буду наразі називати прізвищ), хто найбільше кричить у раді про «прозорість», «доступ до публічної інформації» ітд.

І ще, в цій публікації наразі не згадано жодну політичну силу. Проте, всі знають яка саме контролює роботу вищезазначеного сайту. Є гіпотеза в громадських колах, що саме цій політичній силі є найбільше за що переживати перед датою оприлюднення депутатських звітів. Бо, як мені відомо з особистих джерел, намальована картина відрізняється від реальності.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Шукайте автора блогу тут:

Між іншим...

День Загрузки 2008Метки

Интересы
a.c.a.b., Forex, free chechnja, linux, mp3, PhotoShop, PR, splin, ubuntu, wallpaper, war, апокаліпсис, Бандера, болото, відьма, відьомство, Вій, війна, військова розвідка, война, Газета по Українськи, гепатит, готи, готика, громадська діяльність, гротеск, Девід Лейн, Дорошенка 50, етно, журналістика, зброя, звязки з громадськістю, Кавказ, Калуш, карпати, Кому Вниз, Львів, магія, Майдан, Маркетинг, Мертвий Півень, музика, націоналізм, національна ідея, НГО, нечисть, ОПОРА, пентаграма, Петрос, подорожі, політика, попіл, пропаганда, русалки, сатана, сатанизм, Сатанізм, свободная Чечня, секс, Сердючка, склеп, собор, СОБР, сплин, стратегічне озброєння, суицид, суїцид, суть життя, терор, тероризм, третій сектор, Україна, УНСО, УПА, Фантом 2, фрілансер, хрест, цікаві люди та місця, Чечня, чорна магія, чорний плащ
ОБОЗ.ua