Жорстока правда

без цензури, без моралі і табу - тільки правда


juta

Дома я на канапі - я модний...

Особливо коли пєш апельсиновий сік і потягуєш з люльки вишневий тютюн.... А поряд з цим перечитуєш френд-стрічку.

Отож, стосовно Євробачення: не дивився, бо була гостя :-))). Думаю, багато не втратив. Натомість переглянув другу частину Амелі. Хтось щов чув про цю стрічку. Бо я тільки вчора відкрив дле себе факт її існування. Першу частину подивився давно, ну і говорити про неї нема чого. Амелі треба дивитися. А соь друга частина... Теж ніби не погана... Ось тільки немає в ній того духу, який був в першій. Амелі вже не встромляє руку у фасолю, не пускає "жабок" на воді... Вона вже виросла і стала.... ну не знаю ким вона стала: рядова француженка.

Гм, а спав я сьогодні до 12:00... рекорд.

П.С. фільм можна стягнути звідси: http://ariom.ru/forum/p327750.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 9

Дивилася і першу і другу Амелі. Досить непогані фільми. І взагалі французьке кіно мені останнім часом подобається - щось в ньому є таке особливе. Подивися якщо ще не дивився "Влюбись в меня если осмелишься (Jeux d'enfants)".

Я спробую, але в мене з фільмами важко. Обмаль вільного часу, особливо зараз, під час державної сесії. Оце зробив собі кіномарафон на вихідних, натомість тепер сидітиму до пізньої ночі і переписуватиму конспекти :-(

....безліч каналів дивлюсь і жодний.... обожнюю бумбокс (напевно того і зацйшла) ;) ... "амелі" не бачила - судити не можу. А сплю іноді і до 13.00, так шо рекорд у мене більший ;) А отой фільм шо у першому коменті згадується дійсно класний... фінал там оригінальний.

Ви що, прдивіться хоча б першу частину. Амелі - це фільм який "розриває". Я саундтреки до нього вже бозна чкільки не стирию з плеєра (як купив, завантажив - так і не стираю).

А Бумбокс рулеззззз ;-)

Ой, та ви з Долини. То ми майже земляки. Я родом з Калуша, а в Долині в мене рідня живе.

1. До мене на Ти!!! 2. першу частину пробувала дивитись по телевізору - заледве не заснула, тому виключила. чула багато позитивних відгуків, але... не складається з переглядом на самоті... 3. та й нема у мене його, щоб подивитись ще раз. а інет надто повільний, щоб подужати цілий фільм. 3. отак от всі карти на публіку... хоча - я й не скривала - люблю своє місто :) 4. і де та рідня живе? може ми ше й сусіди ;)

Чесно, не знаю де вони живуть. Я був там всього кілька разів. Памятаю тільки що десь неподалік стадіону, але де точно - не пригадаю.

А чим ти в займаєшся в Долині?

банальностями - диплом пишу і страждаю від нестачі спілкування. тому й тусуюсь отут..... а стадіон - то недалеко... у нас тут все недалеко :)

А де ти навчаєшся.... Мені в Долині озеро подобається... Воно кльове. А ще вам класно, що недалеко від гір: Осмолода, Горгани, Мармороси :-)


 Шукайте автора блогу тут:

Між іншим...

День Загрузки 2008Метки

Интересы
a.c.a.b., Forex, free chechnja, linux, mp3, PhotoShop, PR, splin, ubuntu, wallpaper, war, апокаліпсис, Бандера, болото, відьма, відьомство, Вій, війна, військова розвідка, война, Газета по Українськи, гепатит, готи, готика, громадська діяльність, гротеск, Девід Лейн, Дорошенка 50, етно, журналістика, зброя, звязки з громадськістю, Кавказ, Калуш, карпати, Кому Вниз, Львів, магія, Майдан, Маркетинг, Мертвий Півень, музика, націоналізм, національна ідея, НГО, нечисть, ОПОРА, пентаграма, Петрос, подорожі, політика, попіл, пропаганда, русалки, сатана, сатанизм, Сатанізм, свободная Чечня, секс, Сердючка, склеп, собор, СОБР, сплин, стратегічне озброєння, суицид, суїцид, суть життя, терор, тероризм, третій сектор, Україна, УНСО, УПА, Фантом 2, фрілансер, хрест, цікаві люди та місця, Чечня, чорна магія, чорний плащ
ОБОЗ.ua